Student za rad u odjelu upravljanje korisničkim iskustvom (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

eKupi je najveća regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupovine i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupovinu uz vrhunski nivo usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

Pun/a si pozitivne energije i imaš želju postati dio inovativnog mladog tima, u dinamičnom i izazovnom poslovnom okruženju, ovo je idealna prilika za tebe!

Mjesto rada:

Buzinski prilaz 10, Buzin

Kako će posao biti organiziran?

Rad u smjenama po 5 - 8 sati (ujutro, popodne, međusmjena) i po dogovoru

Radnim danom podrška radi 8:00-22:00, a vikendima 9:00-21:00

Neradni blagdani

Što nudimo?

  • Pozitivnu radnu atmosferu u kojoj uz mnogo rada ne manjka ni smijeha i dobre energije
  • Naknadu 5,75 EUR / sat + dodatna stimulacija (ovisno o učinku)
  • Rad u kvalitetnom i ambicioznom timu stručnjaka

Štao očekujemo od tebe?

  • Odgovoran i savjestan pristup poslu
  • Dobro poznavanje rada na računalu
  • Izražene vještine usmenog i pismenog izražavanja i komunikacije
  • Prednost imaju studenti/ce koji su dostupni za rad u bilo kojoj smjeni

Što ćeš raditi?

  • Komunikacija s kupcima putem telefon/chata/maila
  • Administracija narudžbi kupaca

Cijenimo trud i zalaganje svakog pojedinca i nagrađujemo njihovu uspješnost pa stoga našim studentima ostavljamo otvorenu mogućnost daljnjeg razvoja karijere u tvrtci!

Prijavi se i pridruži se našem uspješnom timu!

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji